Správy

II.liga 2023 – 2.kolo – Žilina

By 28. April 2023 May 7th, 2023 No Comments
Tím AC UNIZA Žilina A

Minulý víkend patril aj II.lige. V hale na Vlčincoch sa v nedeľu 23.4.2023 odohralo 2. kolo II.ligy zmiešaných družstiev oblasti Západ, kde sa zúčastnili družstvá: CEVA Trenčín, RODON Klenovec a domáca AC UNIZA Žilina. Družstvo BARBAR Skalica nedorazilo a teda prehralo všetky svoje stretnutia kontumačne. Za Žilinu hrali Martin Pintrava, Daniel Ťapay, Igor Novák, Nina Holienčíková, Soňa Krajčiová a Miro Křenek.

AC UNIZA Žilina – CEVA Trenčín 1:7
V prvom stretnutí s klubom CEVA Trenčín sa nám podarilo uhrať jediný bod, keď Martin po troch setoch porazil Petra Vašíčka (5-21 22-20 21-18). Ninka Holienčíková si v ženskej dvojhre aj štvorhre vypýtala tretí set, no nepodarilo sa jej získať bod pre Žilinu. Stretnutie skončilo jasnou výhrou družstva CEVA Trenčín.

AC UNIZA Žilina – RODON Klenovec 8:0
Družstvo z Klenovca prišlo vo veľmi oklieštenej zostave s 3 mužmi a 1 ženou. Tri zápasy museli skrečovať a zvyšných 5 sme im naopak nedovolili uhrať ani jediný set a s prehľadom si odnášame výhru 8:0.

V priebežnej tabuľke sme po druhom kole zatiaľ na 4. mieste a na konte máme dve výhry a dve prehry.