Správy

IV.liga – 3.kolo – Žilina

By 22. May 2023 August 14th, 2023 No Comments
AC UNIZA Žilina B

Ďalšie, v poradí 3.kolo IV.ligy zmiešaných družstiev oblasti Západ usporiadalo naše B-družstvo v nedeľu 21.5.2023 na domácej pôde v hale T1 na Vlčincoch. Na programe malo družstvo AC UNIZA Žilina B 3 stretnutia a to s BK Nitra, BK Šamorín a Kyklop BC Martin. Družstvo z Martina však neprišlo, jedno stretnutie sme teda vyhrali kontumačne 8:0.

AC UNIZA Žilina B – BK Nitra 6:2

Druhé stretnutie s BK Nitra sa nám podarilo vyhrať 6:2 na zápasy. Dva body sme stratili v prvej mužskej dvojhre, kedy Miro Gomola nestačil na Mareka Neumana (15:21, 16:21) a v mixe, kde s Erikou napriek prvému víťaznému setu nedokázali zvíťaziť. Ostatným sa však podarilo bodovať a výhra zostala doma.

BK Šamorín – AC UNIZA Žilina B 4:4

Tretie stretnutie s BK Šamorín bolo poriadne napínavé, z ôsmych zápasov bolo 5 trojsetových. Body za tri mužské dvojhry si bohužiaľvšetky uchmatoli Šamorínčania, rovnako ako za druhú mužskú štvorhru. Naše ženy to našťastie zachránili a v dvojhre, štvorhre aj mixe dokázali zaknihovať víťazstvo. Konečný výsledok bola teda remíza 4:4.

Celkovo máme teda dve výhry a jedna remíza a teda v priebežnej tabuľke po 3.kole sme obsadili 3.miesto. Ďalšie kolá budú až po letnej pauze.

Výsledky:
2023-05 IV.liga – SR Západ – 3.kolo-Žilina

Leave a Reply