Správy

Rozlosovanie súťaží zmiešaných družstiev družstiev – sezóna 2022

By 21. April 2022 June 27th, 2022 No Comments
bez fotky

Rok 2022 sa začal neštandardne, január a február boli športové súťaže zastavené a v marci sa dohrávali Majstrovstvá SR a finálové kolá súťaží družstiev pre rok 2021, ktoré sa nestihli odohrať v starom roku.

Od apríla sa začala súťažná sezóna 2022 ako pre súťaže jednotlivcov “Grand Prix”, tak pre súťaže družstiev.

II. liga zmiešaných družstiev – oblasť SR Západ

Prestaví sa tam sedem družstiev, medzi nimi aj A-tím AC UNIZA Žilina, ktorý reprezentuje tradičná zostava: Igor Novák, Ondrej Milec, Ladislav Koribský, Jakub Hýbl, Miroslav Křenek (ktorý už prestúpil z z CEVA Trenčín naspäť k nám), Miroslav Gomola, Soňa Krajčiová, Nina Holienčíková, Lýdia Zaťková. Ani tento rok nám nebude chýbať česká posila Iveta Strnadová a mužský káder rozšíril nový domáci hráč Daniel Ťapay.

Sezóna sa bude hrať tradične na štyri kolá. Dve nás čakajú v jarnej časti a dve v jesennej. Viac informácii nájdete v priloženom rozpise.
Rozpis II. ligy zmiešaných družstiev – oblasť SR Západ – sezońa 2022

IV. liga zmiešaných družstiev – obasť SR Západ

IV. liga sa tradične otvára len pre oblasť SR Západ. Ťažká doba poznačená korona krízou sa nepriaznivo podpísala na počte štartujúcich družstiev v IV. lige. Z počtu na ktorý sme boli zvyknutí po iné roky (20+) v tomto roku pokračuje len 12 družstiev. Súťaž sa od začiatku rozdelí na dve “podoblasti”: Bratislava a Západ kde sa predstaví aj náš B-tím, tvorený zostavou: Boris Drexler, Róbert Trubačík, Peter Mayer, Michal Bačinský, Michal Palica, Miroslav Jantulík, Michal Bača, Július Egri, Peter Lacko, Alena Šedíková, Daša Egriová, Miroslava Káčeriková a Monika Fekečová.

Pre úplnosť treba dodať, že naša hráčka Eva Mária Koribská sa v rámci hosťovania prestaví v IV. lige za klub Sokol Ilava B.

Prvé 3 kolá, tzv. základná časť, sa odohrá na jar. Ďalšie 3 kolá nadstavby sa budú konať na jeseň, kde sa stretnú prvé tri družstvá z každej podoblasti v boji o 1.-6. miesto a zvyšné v boji o 7.-12. miesto. Viac informácii nájdete v priloženom rozpise.
Rozpis IV. ligy zmiešaných družstiev – oblasť SR Západ – sezońa 2022

Leave a Reply