Správy

IV. liga západ – 1. kolo – Trenčín

By 5. May 2022 June 30th, 2022 No Comments
bez fotky

Aj náš B-tím mal prvú májovú nedeľu 1. 5. 2022 na pláne stretnutia úvodného kola IV. ligy oblasti západ. Tá je ešte rozdelená do dvoch podskupín po šesť družstiev: Západ a Bratislava. Za AC UNIZA Žilina B družstvo sa zúčastnili Boris Drexler, Michal Palica, Július Egri, Daška Egriová, Róbert Trubačík, Alenka Šedíková a Mirka Káčeriková. Vycestovali do Trenčína, kde ich čakali družstvá CEVA Trenčín C a SOKOL Ilava B.

CEVA Trenčín C – AC UNIZA Žilina B 5:3
V prvom stretnutí s CEVA Trenčín C to vyzeralo celkom nádejne, keďže všetky tri mužské dvojhry dopadli víťazne v náš prospech. Avšak všetky ostatné zápasy sme prehrali po veľmi tesných prehrách. Päť z celkových ôsmych zápasov boli trojsetové, chýbalo trochu viacej šťastia. Z víťazstva sa nakoniec tešili hráči z klubu CEVA Trenčín C.

Sokol Ilava B – AC UNIZA Žilina B 4:4
Druhé stretnutie s Ilavou C začalo nešťastne, keďže sa Julo Egri zranil a naše B-družstvo muselo skrečovať dva zápasy. Nakoniec sa našim podarilo s Ilavou B aspoň remízovať.

Z Trenčína teda odchádzame s jednou prehrou a jednou remízou. Po prvom kole je náš B-tím na priebežnom 4. mieste podskupiny Západ.

Tabuľka podskupiny Západ

Výsledky:
IV. liga Západ – 1. kolo

Leave a Reply